حریم خصوصی

مُدهیم با اطلاع از اهمیت امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی کاربران، نهایت تلاش خود را برای فراهم نمودن بستری مطمئن و امن برای خرید مشتریان عزیز خود خواهد نمود.
اطلاعاتی مانند  آدرس و شماره تماس، ایمیل برای پردازش و ارسال سفارش مورد نیاز است و مشخصات ثبت شده در حساب کاربری مشتری به عنوان اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری تلقی می‌گردد و هرگونه تماس با مشتری از طریق آن‌ها صورت میگیرد، در صورتی که این اطلاعات صحیح و یا کامل نباشند مُدهیم جهت اطمینان می‌تواند اطلاعات بیشتری از کاربر درخواست نماید.
در صورت تمایل، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و شماره تماس فرد دیگری را برای دریافت سفارش ثبت نمایند. در این صورت مُدهیم فقط برای ارسال همان سفارش، از اطلاعات مذکور استفاده خواهد نمود.
مُدهیم متعهد می‌­گردد در حد توان از حریم خصوصی مشتریان عزیز خود حمایت و با احترام به حریم شخصی، از اطلاعات خصوصی آنها محافظت نماید. همچنین مُدهیم متعهد می‌­شود هویت کاربران خود را حفظ نموده و اطلاعات شخصی و خصوصی آنها را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار ندهد. از کاربران نیز خواهشمند است تا در محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود مسئولانه عمل نمایند زیرا عواقب سو استفاده از حساب کاربری بر عهده مشتری خواهد بود. 

لازم به ذکر است مُدهیم حق بهره‌­برداری، استفاده و نشر تمامی مطالب و هر آن­چه در وب‌سایت مُدهیم مشاهده می­‌شود را در انحصار خود می­‌داند و هر گونه بهره‌­برداری بدون اجازه نامه کتبی از مُدهیم، پیگرد قانونی را به دنبال خواهد داشت.