نحوه بازگشت کالا

جهت رضایت و رفاه حال شما مشتریان عزیز، مُدهیم گزینه تعویض یا بازگشت کالا را به مدت هفت روز در اختیار شما قرار داده تا با خیالی راحت‌تر محصول خود را خریداری کنید.

واحد کنترل کیفیت و رسیدگی به بسته‌بندی محصولات مُدهیم، با دقت و ظرافت، تمام کالاهایی که شما عزیزان سفارش می‌دهید را ابتدا بررسی نموده و در پک مخصوص بسته‌بندی، کالا را قرار داده و به ارسال آن اقدام می‌کنند. حال اگر به هر علتی اعم از مغایرت رنگ، اندازه نبودن سایز و یا ایرادی که در کالا ممکن است وجود داشته باشد، تصمیم به بازگشت کالا گرفتید کارشناسان ما پس‌ از بررسی‌های لازم نسبت‌ به تعویض یا بازگشت کالا اقدام نموده و در صورت تایید مُدهیم نسبت ب بازگشت وجه و یا تعویض کالا اقدام خواهد کرد. در این مدت زمانی اگر کالایی را که قصد تعویض آن را دارید رنگ یا سایز مورد نظرتان به اتمام رسیده باشد می‌توانید درخواست کالای دیگر و یا مشابه آن را داده و در صورت منصرف شدن وجه پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد.


لطفاً به قوانین بازگشت و یا تعویض کالا دقت نمایید: 

1) اگر تصمیم به بازگشت و تعویض کالا گرفتید محصول نباید هیچ‌گونه زدگی یا تغییر اعم از داشتن بوی عطر و بدن در لباس باشد.

2) حتما کالا در حالت بسته‌بندی اولیه بازگردانده شود.

3) کالاهایی که شامل تخفیف باشند غیر قابل‌ بازگشت خواهند بود. در نظر داشته باشید که بازگرداندن محصول خریداری‌ شده در صورتی امکان‌ پذیر خواهد بود که پوشاک از وضعیت اولیه و نو بودن خارج نشده و آثار پوشیده شدن در لباس وجود نداشته باشد.


نحوه تعویض یا بازگشت کالا:

مشتری عزیز اگر پس‌ از تحویل سفارش درخواست تعویض کالا را داشته باشید، کالا را توسط پست به مُدهیم ارسال کرده و کالای جدید به محض دریافت مرسوله شما پست خواهد شد.

در مقابل اگر درخواست عودت یا همان بازگشت کالا را داشته باشید، هزینه کالای عودت شده به شما بازگردانده خواهد شد. 

در نظر داشته باشید طبق قوانین گفته‌ شده کالایی را که قصد بازگرداندن آن یا تعویض آن را دارید ابتدا با پشتیبانی تماس گرفته و اگر درخواست شما مورد تایید قرار گرفت، محصول را توسط پست به آدرس" تهران، م رسالت، خ هنگام 35 متری استقلال، پلاک 406 واحد 4 "برای مُدهیم ارسال نمایید.  توجه داشته باشید که تمامی هزینه‌های مربوط به بازگشت یا تعویض کالا بر عهده مشتری بوده و زمان استفاده از فرآیند تعویض و بازگشت کالا هفت روز پس‌ از تحویل می‌باشد.