انتخاب لباس مناسب دورهمی یا مهمانی دوستانه:

انتخاب لباس مناسب دورهمی یا مهمانی دوستانه:

هنگامی‌ که به یک دورهمی یا مهمانی دوستانه و حتی یک مهمانی رسمی دعوت می‌شوید باید نوع پوشش و طرز لباس پوشیدن خود را مناسب با آن موقعیت انتخاب کنید. این را هم فراموش نکنید که طرز لباس پوشیدن شما در هر مناسبتی که در آن قرار گرفته‌ اید بر دیدگاه میزبان نیز اثر گذار خواهد بود.
در دورهمی ها و مهمانی‌ های دوستانه که تقریباً جنبه غیر رسمی دارند مدل لباسی که انتخاب می‌کنید بهتر است نه خیلی رسمی و نه خیلی شلوغ و زرق‌ و برق دار.
در این موقعیت، با توجه به فصلی که به آن مهمانی دعوت شده‌ اید مثلاً: در فصل بهار یا تابستان بهتر است از یک کت ساده اسپرت با یک تی‌شرت و یا انواع شلوار جین و کتان استفاده کنید. شلوار کتان با تی‌شرت یقه‌دار و شلوار جین با یک پیراهن آستین بلند مردانه انتخاب مناسبی برای این دورهمی می‌باشد.

 این را هم در نظر بگیرید که هدف از این دورهمی به‌ خصوص دورهمی یا مهمانی دوستانه کنار هم قرار گرفتن و لذت بردن از آن جمع است بنابراین لباسی را انتخاب نکنید که درگیر آن باشید بلکه اولویت با راحت بودن شما در آن پوشش می باشد. 

همچنین بخوانید...

18 دی 1400 انواع استایل مردانه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...