پوشیدن شلوارهای بلند

پوشیدن شلوارهای بلند

همان طور که گفتیم شلوار از مهم ترین پوشش ها در استایل شماست. و از جمله مهم ترین نکته در خرید شلوار توجه به قد استاندارد شلوار می باشد. زیرا استفاده کردن از شلوارهایی با قد بسیار بلند و یا بیش‌ از حد گشاد نه‌ تنها مطلوب نبوده بلکه سبب شلختگی و نا فرم شدن اندام شما می‌شود. برای خرید شلوار مردانه به قد شلوار و در مقابل به نوع شلوار توجه داشته و آن را متناسب با اندام انتخاب کنید.

برای خرید شلوار پارچه ای با کیفیت و مناسب خود همین حالا روی عکس بزنید

اصول پوشیدن شلوار به اندازه صحیح، به این شکل است که دمپای آن کمی بالاتر از کفش بایستد. البته که بر اساس قد افراد مختلف این اندازه قابل تغییر است. روش دیگر اندازه شلوار مخصوص کسانی است که علاقه به پوشیدن جوراب‌های اسپرت دارند. از این‌ رو پاچه شلوار را می‌توان به‌ صورت دمپا دوبل درآورد یعنی دمپای شلوار را به سمت بالا تا زده که جوراب هم قابل‌ مشاهده باشد. 

برای خرید شلوار جین مناسب با قد خود همین حالا اقدام کنید👇🏻

پس از آنجا که شلوار ها به خصوص شلوار جین بیشتر در بخش استایل مورد پوشش قرار می گیرد، نباید بیش از حد بلند باشد. بنابراین اندازه مناسب شلوار جین یا دیگر شلوار ها حتما باید متناسب با قد و اندام و از همه مهم تر با نوع کفش شما باشد.

همچنین بخوانید...

29 دی 1400 اشتباهات رایج در استایل

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...