مشخص بودن زیرپوش و توجه نکردن به رنگ آن

مشخص بودن زیرپوش و توجه نکردن به رنگ آن

اکثر آقایان در لایه زیری لباس‌ هایشان به‌ خصوص هنگام پوشیدن پیراهن، از زیرپوش استفاده می‌کنند. همان‌طور که این زیرپوش نباید از پایین پیراهن مشخص شود از قسمت یقه نیز نباید قابل‌ مشاهده باشد. انتخاب مدل زیرپوش مانند: آستین دار یا بدون آستین (رکابی) نقش مهمی دارد. چرا که قاعدتاً استفاده از زیرپوش به این معناست که عرق شما را گرفته و لکه بر روی پیراهن تان بر جا نگذارد. بنابراین افرادی که تعریق بدن شان زیاد است انتخاب زیرپوش آستین دار بهترین گزینه می باشد. همچنین بهتر است زیرپوش یا زیر پیراهنی خود را متناسب با پیراهنی که می‌پوشید جوری ست کنید که قابل‌ مشاهده نباشد. 

استفاده کردن از زیرپوش ها در لایه ی زیرین لباس دیگر، همانطور که گفتیم سبب جذب تعریق شده و بدن شما را محافظت می کند. در مقابل استفاده نکردن از زیرپوش در آقایان به خصوص هنگامی که لباس نازک به تن دارند و یا می خواهند دگمه پیراهن خود را باز بگذارند، سبب دیده شدن موهای سینه آنها شده که چندان خوشایند نبوده و حتی ممکن است جذابیت استایل آنان را به خطر بیندازد. 

همچنین بخوانید...

28 دی 1400 اشتباهات رایج در استایل

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...