اشتباهات رایج در استایل


پوشیدن شلوارهای بلند

پوشیدن شلوارهای بلند

شلوار از جمله مهم ترین بخش پوشش در استایل آقایان می باشد. بنابراین حین خرید شلوار مردانه از جمله شلوار پارچه ای، شلوار جین و یا شلوار اسلش باید دقت کافی را به خرج داد. چرا که انتخاب یک شلوار مناسب با اندام تان میتواند خوش تیپی و جذابیت شما را تضمین کند. پس از خرید شلوار های خیلی گشاد و تنگ و همچنین از شلوار های بسیار بلند پرهیز کنید.

استفاده نادرست و زیاد اکسسوری در استایل مردانه

استفاده نادرست و زیاد اکسسوری در استایل مردانه

آقایانی که دوست دارند استایل جذاب و خاص تری داشته باشند، باید در انتخاب اکسسوری دقت داشته باشند. از جمله اکسسوری های محبوب آقایان می توان به ساعت، کلاه، عینک آفتابی، کمربند، جوراب، بند کفش، دستبند و غیره اشاره کرد. این اکسسوری ها بهتر است متناسب با استایل آقایان در هر موقعیتی که قرار دارند مورد استفاده قرار گیرد.

مشخص بودن زیرپوش و توجه نکردن به رنگ آن

مشخص بودن زیرپوش و توجه نکردن به رنگ آن

چند مورد از اشتباهاتی که ممکن است خوش استایل بودن و تیپ آقایان را به خطر بیندازد، رعایت نکردن بعضی از نکاتی است که خیلی ساده از آن‌ها عبور کرده و یا نادیده گرفته می‌شوند. مثلا: مشخص بودن زیر پوش . زیرپوش همان گونه که از اسمش پیداست یک لایه پوششی در زیر لباس دیگر است. بنابراین هنگامی که می خواهید برای زیر پیراهن زیرپوش بپوشید، بهتر است از هر مدل زیرپوشی استفاده نکنید و یا هم رنگ با پیراهن انتخابی از زیرپوش استفاده کنید. همچنین مدل های دیگری از زیرپوش ها در بازار وجود دارد که به عنوان لباس خانگی آقایان می توانند از آن استفاده کنند.

نپوشیدن جوراب متناسب با کفش

نپوشیدن جوراب متناسب با کفش

جوراب نوعی پوشش ضروری برای هر فرد است. در واقع مانند هر لباس دیگری از واجبات اصلی در کمد لباس آقایان است. اغلب آقایان فکر می‌کنند جوراب پوشیدن با کفش و حتی کتانی استایل شان را زشت می‌کند، البته زمانی‌ که از صندل استفاده می‌کنید پوشیدن جوراب معنای زیادی ندارد. همچنین هنگامی که تیپ رسمی دارید، جوراب های با رنگ مشکی و قهوه ای تیره برای استایل رسمی شما مناسب می باشند.