آموزش جذاب تر بودن


رسیدگی به بهداشت دهان

رسیدگی به بهداشت دهان

همان‌طور که در قسمت‌های قبل اشاره کردیم علاوه‌ بر رسیدگی به پوست صورت و اصلاح مرتب موهای سر و گردن باید به بهداشت دهان و دندان نیز توجه کرد. بوی بد دهان یک مشکل ناخوشایندی برای همه ماست. هنگامی‌ که در موقعیت‌های مختلف قرار می‌گیریم این بوی بد باعث رفتار ناخوشایند افراد دیگر با ما می‌شود. بنابراین بهتر است رسیدگی به بهداشت دهان را اولویت قرار دهیم که علاوه‌ بر داشتن دندان‌ هایی تمیز و سفید از بوی بد آن هم جلوگیری کرده باشیم.

یک مرد چگونه می تواند در همه حال جذاب باشد؟

یک مرد چگونه می تواند در همه حال جذاب باشد؟

اکثریت آقایان یا بهتر است بگوییم همه آقایان دوست دارند تا در هر موقعیت و سنی که هستند جذاب به‌ نظر برسند البته که جذاب بودن کار چندان سختی نیست با رعایت کردن چندین نکته و روش‌های ساده می‌توان جذاب بودن را تجربه کرد.

نحوه مراقبت از پوست صورت

نحوه مراقبت از پوست صورت

همان‌طور که در قسمت‌های قبل اشاره کردیم، در کنار داشتن ته‌ریش مرتب و اصلاح مرتب موهای سر و گردن باید به پوست صورت نیز توجه کرد.استفاده از یک ضدآفتاب دارای spf مناسب، استفاده از لایه بردار ها، استفاده از آب‌رسان مناسب صورت و از همه مهم‌تر استفاده از ژل‌های شستشوی صورت برای از بین بردن سلول‌های مرده و آلودگی‌های روی پوست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

فواید ریش داشتن و تاثیر آن در جذاب بودن

فواید ریش داشتن و تاثیر آن در جذاب بودن

با رسیدگی به پوست صورت و اصلاح مرتب مو و ریش های خود با یک ماشین ریش تراش مناسب، استایل خود را کامل  و جذاب تر کنید. برای داشتن صورتی زیبا سالم و خوش فرم باید به آن رسیدگی کرده و اگر مایل به گذاشتن ریش هستین نیازی به داشتن ریش بلند ندارید بلکه کمی ته‌ریش کافی است. آقایانی با داشتن یک ته‌ریش مرتب و اصلاح‌ شده علاوه‌ بر جذاب‌ تر دیده شدن، سنگینی و وقار خاصی برای خود ایجاد می‌کنند چرا که ریش داشتن به‌ تنهایی جذابیت خاصی نخواهد داشت و حتی نرسیدن به آن و اصلاح نکردن مرتب نه‌ تنها خوش فرم نبوده بلکه اعتماد به‌ نفس را نیز کاهش می‌دهد. همچنین با تراشیدن موها به طور کامل، پوست آسیب پذیر تر شده و به مراقبت های بیشتری نیاز دارد. بنابراین داشتن یک روتین پوستی مناسب برای هر فردی چه آقایان چه خانم ها از واجبات جذاب بودن است.در رابطه با چگونگی اصلاح موهای صورت، مراقبت از پوست صورت و رسیدگی به وضع دندان ها در قسمت های دیگر با مجله مُدهیم همراه ما باشید.