انواع استایل مردانه


انواع استایل با تیشرت در فصل تابستان

انواع استایل با تیشرت در فصل تابستان

تیشرت متنوع ترین مدل لباس از هر لحاظ مانند: رنگ، اندازه، طرح و از همه مهم تر جنس برای خانم ها و آقایان در هوای گرم تابستان هستند. تیشرت ها در مدل های مختلف از تیشرت یقه گرد گرفته تا تیشرت یقه دار، به راحتی قابل ست شدن با انواع شلوار یا دیگر لباس هاست. پارچه‌ هایی که از جنس نخ و پنبه تولید می شوند، نوعی از الیاف طبیعی هستند که از فیبرهای گیاهی گرفته شده و سبب می‌شود این نوع پارچه‌ ها سبک باشند و هوا در آن به‌ خوبی جریان پیدا کند. همچنین مناسب ترین رنگ برای پوشش تیشرت در این هوای گرم، رنگ‌های روشن هستند. رنگ های روشن علاوه‌ بر این‌ که گرما را از شما دور می‌کند در روحیه شما نیز اثر گذاشته و بهترین انتخاب برای پوشش در گرما می باشد. بنابراین استفاده از تیشرت هایی با الیاف تمام نخ علاوه‌ بر این‌ که شما را خنک‌ تر نگه می‌دارد، سبب می‌شود تعریق بدن کمتر بوده و اذیت کننده نباشد.

انتخاب لباس مناسب دورهمی یا مهمانی دوستانه:

انتخاب لباس مناسب دورهمی یا مهمانی دوستانه:

پوشیدن لباس مناسب متناسب با موقعیت مکانی که هستید حائز اهمیت می باشد. به طور کلی سبک نوع لباس پوشیدن هر انسانی در جامعه بیانگر شخصیت اوست. بسیاری از افراد هنگام انتخاب لباس دقت کافی به خرج نمی دهند و یا هر لباس ارزانی را که ببینند خریداری می کند. بهتر است با در نظر گرفتن بهترین نوع کیفیت لباس، در سبک لباس و طرز لباس پوشیدن خود دقت کافی را داشته باشید. در نظر داشته باشید لباسی را که انتخاب می کنید، صرفا به دلیل اینکه مُد شده انتخاب نکنید، بلکه آن لباس انتخابی، باید مناسب با سلیقه و اندام شما باشد.

لباس‌های مناسب مصاحبه‌های شغلی و کاری:

لباس‌های مناسب مصاحبه‌های شغلی و کاری:

همان‌طور که می‌دانید در موقعیت ها و مکان‌های مختلف از جمله: مصاحبه‌های شغلی، می‌بایست لباس مناسب با آن موقعیت را پوشید چرا که علاوه‌ بر حفظ شخصیت خود استایل رسمی تر و شیک تری خواهید داشت. برای اینکه بهتر در این جلسات کاری حاضر شوید تا اخر این مقاله را دنبال کنید.